MERCEDES-BENZ MAXSI SPRINTERIAI 2008 – 2010 m…
Ilgis – 4,3m , aukštis – 1,85m , plotis – 1,75m , tūris – 13,6m3 , krovinio masė iki 1,5t . 3 sėdimos vietos.
Turime ir 5 sėdimų vietų Sprinterį.
Užtenka – B kategorijos..

  • Krovininių mikroautobusų nuoma Lietuvoje ir užsienyje.
  • Siūlome Jums trumpalaikę bei ilgalaikę nuomą.
  • Mikroautobusai apdrausti Civilinės atsakomybės ir Kasko draudimu, įskaičiuotas kelių mokestis Lietuvoje.
  • Techninė pagalba Lietuvoje/Europoje visą parą..
  • Techniškai labai tvarkingi ir paruošti ilgoms kelionėms

Krovininių mikroautobusų nuoma pravers įvairiose situacijose

Kartais tenka gerai pasukti galvą, kaip būtų galima pervežti tam tikrus stambius daiktus ar baldus. Dažniausiai neapsimoka investuoti į erdvesnės transporto priemonės įsigijimą, jei jos dydis tampa aktualus ganėtinai retais atvejais. Vis dėlto, kai tenka persikraustyti iš vienos vietos į kitą ar nuvežti tam tikrus krovinius, gali tekti gerai pagalvoti, kaip tą padaryti. Tokioje situacijoje iš tiesų dažnais atvejais gali praversti krovininių mikroautobusų nuoma, ir šiandien tokias paslaugas gali pasiūlyti ne taip ir mažai kompanijų. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti ieškant paties palankiausio nuomos pasiūlymo?

Nuomos sąlygų paprastumas

Klientams gana dažnai svarbu tai, kad krovininių mikroautobusų nuoma būtų teikiama kuo paprastesnėmis sąlygomis, todėl galima pasidomėti, kokias sąlygas yra numačiusios skirtingos nuomos kompanijos. Dauguma jų turi savo internetines svetaines, kuriose yra nurodoma, kokie yra kliento ir nuomos kompanijos įsipareigojimai, taigi, apsispręsti tikrai nebus sudėtinga.

Krovininių mikroautobusų nuomos kaina

Teikiamų paslaugų kaina neretai yra vienas svarbiausių kriterijų, tad ir tuomet, jei klientus domina krovininių mikroautobusų nuoma, paprastai yra tikimasi, kad tai nekainuos labai brangiai. Norėdami rasti geriausią pasiūlymą paprasčiausiai galite apsilankyti internetinėse paslaugų teikėjų svetainėse, ir netrukus galėsite palyginti skirtingų kompanijų nustatytas kainas.

Kaip paslaugos teikėjus vertina klientai?

Be abejo, visada norima, kad teikiamų paslaugų kokybė būtų nepriekaištinga, tad ieškodami tinkamiausio paslaugos teikėjo galėsite ieškoti klientų atsiliepimų bei rekomendacijų Būtent tai gali padėti susidaryti tam tikrą nuomonę apie siūlomas paslaugas, ir priimti sprendimą nebus labai sudėtinga.

Kada galima išsinuomoti krovininį mikroautobusą?

Jei krovininių mikroautobusų nuoma jums bus reikalinga dar tą pačią dieną, tikėtina, kad tą galės pasiūlyti ne visos nuomos kompanijos. Taigi, susisiekite su šias paslaugas teikiančiomis bendrovėmis, ir pasidomėkite, ar yra galimybė paslauga pasinaudoti tą pačią dieną.

Kadangi įvairių bendrovių, galinčių pasiūlyti krovininių mikroautobusų nuomą šiuo metu galime rasti ne vieną ir ne dvi, palanku įvertinti, kokios kompanijos yra nustačiusios pačias palankiausias nuomos sąlygas, ir apsispręsti bus galima kur kas paprasčiau.